Bakım Anlaşması

Bilgisayar hayatımızın reddedilmez gerçeği, tabii problemleriyle birlikte. Teknik servis hizmeti kurumunuzun sürekliliğini sağlamak, bilgilerinizi güvenliğinden sorumlu, her türlü ihtiyacınızı anında karşılamak amacıyla faaliyet gösterir.

Her ailenin bir doktoru olması gerektiği gibi, her firmanın da bir BT danışmanına ihtiyacı vardır. Sürekli değiştirilen Teknik Servis firması, ucuza alınmak istenen hizmet ile aslında KAR değil ZARAR edilmektedir. Sertifikasyonu tam, deneyimli personeli olan firmalardan bu hizmeti aldığınız takdirde bilişim sektörünün etik ilkelerine bağlı kaliteli hizmet almış olursunuz.

Sunucu , ofis bilgisayarları ve teknik cihazların desteğini sağladığımız Bakım Anlaşmaları ile firmaların IT desteği ihtiyacını karşılamaktayız.

Teknik Bakım Anlaşması Nedir?

Teknik Bakım Anlaşması, mesai saatleri içinde, Bilgisayar Donanımı, yazılımı ve bilgisayar çevre birimleri ile ilgili herhangi bir sorun meydana geldiğinde veya herhangi bir sorun meydana gelmemesi için, bilgisayarlara müdahale edilip, sorunların giderilmesi, gereken önlemlerin alınması hizmetlerini kapsar.

Teknik Bakım Anlaşmasının Kapsamı Nedir?

Teknik Bakım anlaşması süresince, Tek Bilgisayar Teknik Servisinde veya müşteri yerinde servis desteği, envanter takibi, arızalı cihazın müşteri yerinde onarılamadığı durumlarda yetkili servise bırakılması, Windows yazılım sistemi desteği, bilgisayar, notebook, yazıcı, monitör, scanner, plotter, projeksiyon cihazı, ve diğer çevre birimleri onarımı, MS Office uygulamaları, orjinal yedek parça desteği, standart hizmetlerimizden olup gerektiği durumlarda eleman temini sağlanabilir.

Teknik Bakım Anlaşmasının Maliyeti Nedir?

Teknik Bakım Anlaşması maliyeti, Firma yapısı (Merkez, Bölge Ofisi ve Depo sayısı vs.), kullanıcı sayısı, Server Sayısı ve işletme bilgisayarlarının kullanım amaçlarına göre değişmektedir.

Teknik Bakım Anlaşmasının Geçerlilik Süresi Nedir?

Teknik Bakım Anlaşması 6 aylık veya 1 yıllık süreler haline yapılmaktadır.

Teknik Bakım Anlaşması Yaptırmanın Avantajı Nedir?

. Şirket içinde çalıştırmak için uzman – güvenilir bir eleman aramak ve çalıştırmak zorunda olmazsınız.

. Bakım anlaşmalı olmanın avantajı ile çağrılarınıza öncelik verilir.

. Telefon, Uzak Masaüstü Bağlantısı ve Yerinde Servis hizmetlerimizden, sorunu en hızlı çözebilecek olan yöntem tercih edilir ve sorunlarınız hızlı bir şekilde giderilir.

. Teknolojik gelişmelerden haberdar olursunuz.

. Gereksiz ve maliyetli yatırımlardan korunur, fiyat performans açısından en iyiyi elde edersiniz.

. İhtiyacınız olan donanımı piyasa şartlarından daha uygun maliyetle temin edebilirsiniz.

. Yazılım lisanslarınız kayıt altında tutularak ihtiyaç duyulduğunda gerekli mercilere raporlanır.