Yerinde Bilgisayar Servisi

Adresinizde Acil Bilgisayar Servisi Hizmeti için 0533 570 71 43

numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Yerinde bilgisayar teknik servisi hizmeti ile zamanınızın değerini bilerek size en iyi şekilde hizmet verebilmek için uzman teknik servis ekibimizi kapınıza kadar gönderiyoruz. Tüm Server, laptop, notebook, pc tamiri ve bakım onarım hizmetlerini İstanbul genelinde adresinizde sağlıyoruz. Kurumsal ve bireysel olarak bizden yerinde bilgisayar servisi hizmeti alabilirsiniz.

Laptop Anakart, bilgisayar tamiri, ekran kartı tamiri, laptop lcd ekran paneli, laptop yedek parça tedariki ile tüm notebook bakım onarım, tamir, teknik servis hizmetlerini vermekteyiz. Tüm İstanbul’da yerinde laptop servisi hizmeti vermekteyiz.

Masaüstü, Laptop ve Sunucu bilgisayarlarınıza bakım ve yazılım kurulumları

Tüm cihazlarınıza Ram , Hard Disk ve diğer parça değişimleri

Çeşitli yazılım sorunlarınız ( Outlook , Windows vs. )

Virüs ve Trojan Temizleme

Ağ bağlantı problemleri

CryptoLocker Dosyaları Kurtarıyoruz

Vdsl ve diğer Modem kurulumları

Bilgisayar kurulumları

İstanbul genelinde yerinde bilgisayar servisi

Firmamız hem Şirketler hem de ev kullanıcılarına yönelik Server, Masaüstü bilgisayar ve notebook Bilgisayar Servisi hizmeti vermektedir. Teknik servis hizmetlerimiz, bilgisayarınızda oluşan donanımsal (Anakart, ekran kartı, monitör, hard diskin bozulması vb) ya da yazılımsal (işletim sisteminin çökmesi-bozulması, virüs bulaşması, sisteminizin kararsız çalışması vb) gibi sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde yada teknik servis bünyemizde tamiri, yenilenmesi, gibi işlemleri kapsamaktadır.